MCT06030C2219FP500
Vishay Beyschlag
MCT06030C2219FP500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCT06030C2219FP500
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Beyschlag
Produktuaren Deskribapena RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603
Fitxak: MCT06030C2219FP500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MCT06030C2219FP500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCT06030C2219FP500 fabrikatzailea Vishay Beyschlag
deskribapena RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4058667 pcs Datuen fitxa MCT06030C2219FP500.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) Series MCT 0603 - Professional
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCT06030C2219FP500 Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak - FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 22.1 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film