MCS04020C1503FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C1503FE000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCS04020C1503FE000
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Beyschlag
Produktuaren Deskribapena RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0402
Fitxak: MCS04020C1503FE000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MCS04020C1503FE000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCS04020C1503FE000 fabrikatzailea Vishay Beyschlag
deskribapena RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3886179 pcs Datuen fitxa MCS04020C1503FE000.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series MCS 0402 - Professional
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 2312 275 11504
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 150k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0402