MCA12060F1802BP100
Vishay Beyschlag
MCA12060F1802BP100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCA12060F1802BP100
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Beyschlag
Produktuaren Deskribapena RES SMD 18K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: MCA12060F1802BP100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MCA12060F1802BP100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCA12060F1802BP100 fabrikatzailea Vishay Beyschlag
deskribapena RES SMD 18K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135423 pcs Datuen fitxa MCA12060F1802BP100.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series MCA 1206 - Precision
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCA12060F1802BP100 Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 18k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 18K OHM 0.1% 1/4W 1206 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film