M55342E06B332AR
TT Electronics/IRC
M55342E06B332AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E06B332AR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics/IRC
Produktuaren Deskribapena RES SMD 332 OHM 0.1% 0.15W 0805
Fitxak: M55342E06B332AR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
M55342E06B332ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E06B332AR fabrikatzailea TT Electronics/IRC
deskribapena RES SMD 332 OHM 0.1% 0.15W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4616 pcs Datuen fitxa M55342E06B332AR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.15W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 1217-1166-2
1217-1166-2-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.66mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 332 Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 332 OHM 0.1% 0.15W 0805