SST-90-WDLS-F11-L2150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-F11-L2150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST-90-WDLS-F11-L2150
Fabrikatzaileak / Marka: Luminus Devices
Produktuaren Deskribapena BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Fitxak: SST-90-WDLS-F11-L2150.pdf
  • Mezua
SST-90-WDLS-F11-L2150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST-90-WDLS-F11-L2150 fabrikatzailea Luminus Devices
deskribapena BIG CHIP LED HB MODULE WHITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5833 pcs Datuen fitxa SST-90-WDLS-F11-L2150.pdf
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.25V
Angeluen ikuspegia 100° Mota Chip On Board (COB)
Tenperatura - Test 25°C Tamaina / dimentsioa 11.00mm L x 10.00mm W
Series SST-90 Packaging Tray
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 63 lm/W
Argiaren emisioaren azalera (LES) 8.00mm Diameter Lente mota Domed
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.40mm
Flux @ Current / Temperature - Test 648 lm (630 lm ~ 665 lm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 White, Cool Square Uneko - Test 3.15A
Uneko - Geh 9A konfigurazioa Square