UA78M33IKVURG3
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UA78M33IKVURG3
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UA78M33IKVURG3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UA78M33IKVURG3 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 346903 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 2V @ 350mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 25V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-41035-2
UA78M33IKVURG3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3 Uneko - Irteera 500mA