TS5V522CPWR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS5V522CPWR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TS5V522CPWRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS5V522CPWR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394989 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakarrekoa (V +) 4 V ~ 5.5 V Tentsioa - Hornidura, Duala (V ±) -
Aldatu zirkuitua - Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Beste izenak 296-28381-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Egoera erresistentzia (Max) 10 Ohm
Multiplexu / Demultiplexuen Zirkuitua - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Bi-Directional, RGB
Deskribapen zehatza Video Switch IC 24-TSSOP Oinarriaren zati kopurua TS5V522
eskaerak Video -3db Bandwidth 380MHz