TPS79101DBVT
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPS79101DBVT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Mezua
TPS79101DBVTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPS79101DBVT fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100013 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) 5.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series -
Pakete / kasua SOT-23-6 PSRR -
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-27094-2
TPS79101DBVT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 100mA SOT-23-6 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 250µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak Enable