TPS720105DRVR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPS720105DRVR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.05V 350MA 6WSON
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TPS720105DRVRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPS720105DRVR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.05V 350MA 6WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86593 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 350mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.05V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 4.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WSON (2x2) Series -
Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-48209-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 350mA 6-WSON (2x2) Uneko - Hornikuntza (Max) 80µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 38µA Uneko - Irteera 350mA