TPS2010AD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPS2010AD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC 0.3A PWR DIST SWITCH 8-SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mezua
TPS2010ADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPS2010AD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC 0.3A PWR DIST SWITCH 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33674 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 2.7 V ~ 5.5 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Rds On (Tip) 30 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Beste izenak 296-2555-5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak - Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO
Uneko - Irteera (Max) 200mA Oinarriaren zati kopurua TPS2010A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TPS2003CEVM-016
TPS2003CEVM-016
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: EVAL MODULE FOR TPS2003-016
Stockean: 3639 pcs
Deskarga:
RFQ
TPS2010ADRG4
TPS2010ADRG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC 0.3A PWR DIST SWITCH 8-SOIC
Stockean: 107717 pcs
Deskarga:
RFQ
TPS2010ADG4
TPS2010ADG4