TPL0401A-10QDCKRQ1
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPL0401A-10QDCKRQ1
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena DIGITAL POTENTIOMETER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TPL0401A-10QDCKRQ1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPL0401A-10QDCKRQ1 fabrikatzailea N/A
deskribapena DIGITAL POTENTIOMETER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177444 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 22 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-6 Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 35 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Beste izenak 296-45353-2
TPL0401A-10QDCKRQ1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 128 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6