TMS320C6202BGNY300
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMS320C6202BGNY300
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DSP FIXED-POINT 384-FC/CSP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 906 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
90 pcs
  • Mezua
TMS320C6202BGNY300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMS320C6202BGNY300 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DSP FIXED-POINT 384-FC/CSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 906 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.50V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 384-FC/CSP (18x18)
Series TMS320C62x Packaging Tray
Pakete / kasua 384-FBGA, FCCSPBGA Beste izenak 296-14380
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 384kB
Memoria ez lurrunkorra External Muntaketa mota Surface Mount
Interface McBSP Erlojuaren abiadura 300MHz