TLV1544CD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLV1544CD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TLV1544CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLV1544CD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14635 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, digitala 2.7 V ~ 5.5 V Tentsioa - Hornidura analogikoa 2.7 V ~ 5.5 V
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Laginketa-tasa (segundoko) 87k Erreferentzia mota External
Ratio - S / H: ADC 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-2960-5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 4
Bits kopurua 10 A / D bihurgailuen kopurua 1