TLV1117-33IKVURG3
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLV1117-33IKVURG3
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TLV1117-33IKVURG3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLV1117-33IKVURG3 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88319 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 15V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-20658-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252-3 Uneko - Irteera 800mA