TL5001CD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL5001CD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mezua
TL5001CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL5001CD fabrikatzailea N/A
Kopurua eskuragarri 46183 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologia Buck, Boost, Flyback
Rectifier sinkronoa No Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Serieko interfazeak -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Transistor Driver Irteerako faseak 1
Irteerako konfigurazioa Positive Beste izenak 296-26723-5
TL5001CD-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Funtzio Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Maiztasuna: aldatzea 20kHz ~ 500kHz