TL2575-33IN
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL2575-33IN
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TL2575-33INren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL2575-33IN fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45461 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V Tentsioa - Input (Max) 40V
topologia Buck Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea 16-PDIP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-21095-5
TL2575-33INE4
TL2575-33INE4-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 52kHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm) Uneko - Irteera 1A