SN75LP196DWR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN75LP196DWR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC LOW RS-232 DRVR/REC 20-SOIC
Fitxak:
  • Mezua
SN75LP196DWRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN75LP196DWR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC LOW RS-232 DRVR/REC 20-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5440 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Mota Transceiver
Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC Series -
Hysteresis hartzailea 1V protokoloa RS232
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak 296-6975-6 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C