SN74LVC2G14DBVT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74LVC2G14DBVT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Mezua
SN74LVC2G14DBVTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74LVC2G14DBVT fabrikatzailea N/A
deskribapena IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173671 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series 74LVC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak 296-26618-2
SN74LVC2G14DBVT-ND
SN74LVC2G14DBVTE4
SN74LVC2G14DBVTE4-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Logika mota Inverter Logika maila - Behekoa 0.3 V ~ 1.4 V
Logika maila - Goi 1.4 V ~ 3.7 V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Schmitt Trigger Deskribapen zehatza Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SOT-23-6
Oraina - Erlatiboa (Max) 10µA Unekoa - Irteera handia, behekoa 32mA, 32mA