SN74LVC1G32QDCKRQ1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74LVC1G32QDCKRQ1
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SN74LVC1G32QDCKRQ1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74LVC1G32QDCKRQ1 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 760130 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5
Series Automotive, AEC-Q100, 74LVC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Beste izenak 296-24203-2
SN74LVC1G32QDCKRQ1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 6ns @ 5V, 50pF
Logika mota OR Gate Logika maila - Behekoa 0.7 V ~ 0.8 V
Logika maila - Goi 1.7 V ~ 2 V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza OR Gate IC 1 Channel SC-70-5
Oraina - Erlatiboa (Max) 25µA Unekoa - Irteera handia, behekoa 32mA, 32mA