SN74LS390D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74LS390D
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74LS390Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74LS390D fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53812 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.75V ~ 5.25V Trigger mota Negative Edge
Denbora - Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC
Series 74LS Berrezarri Asynchronous
Packaging Tube Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak 296-34004-5
SN74LS390D-ND
SN74LS390DE4
SN74LS390DE4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Counter, Decade Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Zuzendaritza Up Deskribapen zehatza Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
Zenbatespen tasa 35MHz Oinarriaren zati kopurua 74LS390