SN74LS240DBR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74LS240DBR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.25V 20SSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SN74LS240DBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74LS240DBR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.25V 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176168 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Series 74LS Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Irteerako mota 3-State Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 15mA, 24mA