SN74F86DR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F86DR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SN74F86DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F86DR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418942 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-14825-2
SN74F86DRE4
SN74F86DRE4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF
Logika mota XOR (Exclusive OR) Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza XOR (Exclusive OR) IC 4 Channel 14-SOIC
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74F86