SN74F74D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F74D
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74F74Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F74D fabrikatzailea N/A
deskribapena IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158811 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74F
Packaging Tube Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Differential Beste izenak 296-1183-5
SN74F74DE4
SN74F74DE4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Elementuen kopurua 2
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5.8ns @ 5V, 50pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Set(Preset) and Reset
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 16mA Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA
Erlojuaren maiztasuna 145MHz Oinarriaren zati kopurua 74F74