SN74F32DR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F32DR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74F32DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F32DR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179202 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74F Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-1182-6
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5.6ns @ 5V, -
Logika mota OR Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza OR Gate IC 4 Channel 14-SOIC
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74F32