SN74F174ADE4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F174ADE4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1320 pcs
  • Mezua
SN74F174ADE4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F174ADE4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316118 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74F
Packaging Tube Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Non-Inverted Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Funtzio Master Reset Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 45mA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Erlojuaren maiztasuna 140MHz