SN74AS20DR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74AS20DR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
Fitxak:
  • Mezua
SN74AS20DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74AS20DR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5207 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74AS Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-6342-6
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 4
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF
Logika mota NAND Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza NAND Gate IC 2 Channel 14-SOIC
Unekoa - Irteera handia, behekoa 2mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74AS20