SN74ACT240DBR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74ACT240DBR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74ACT240DBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74ACT240DBR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150446 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Series 74ACT Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 296-4377-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74ACT240