RR-IDC-12VDC-I
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR-IDC-12VDC-I
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena RFID TRANSF INTERNTL 12V 580MA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RR-IDC-12VDC-Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR-IDC-12VDC-I fabrikatzailea N/A
deskribapena RFID TRANSF INTERNTL 12V 580MA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6373 pcs Datuen fitxa
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Osagarri mota Power Supply
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RR-ID-NET-12VDC
RR-ID-NET-12VDC
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: RFID TRANSF 12V 580MA
Stockean: 4009 pcs
Deskarga:
RFQ
RR-IDISC-ANT-PS-B
RR-IDISC-ANT-PS-B
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: RR-IDISC-ANT-PS-B
Stockean: 3808 pcs
Deskarga:
RFQ
RR-IDCAB-RS-A
RR-IDCAB-RS-A
deskribapena: CABLE RS232/485 W/POWER JACK
RR-IDISC-ANT-T-A
RR-IDISC-ANT-T-A
deskribapena: RFID RF TRANSFORMER FOR 13.56MHZ
RR-1369-BT
RR-1369-BT
fabrikatzaileak: Bud Industries, Inc.
deskribapena: RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
Stockean: 226 pcs
Deskarga: RR-1369-BT.pdf
RR-1367-MG
RR-1367-MG
deskribapena: RACK OPEN RELAY 61.25" X 19" GRY
Stockean: 235 pcs
Deskarga: RR-1367-MG.pdf
RR-IDC-5VDC-H
RR-IDC-5VDC-H
deskribapena: RFID TRANSF 5V 1.3A FOR HAND RDR
deskribapena: RACK OPEN RELAY 70" X 19" BLACK
Stockean: 212 pcs
Deskarga: RR-1368-BT.pdf
deskribapena: RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY
Stockean: 200 pcs
Deskarga: RR-1369-MG.pdf
RR-IDCAB-USB-A
RR-IDCAB-USB-A
deskribapena: CABLE USB TYPE A-B WHITE
RR-IDC-24VDC-LR
RR-IDC-24VDC-LR
deskribapena: RFID SUPPLY 24V 2.5A FOR LR RDR