PTH12040WAST
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTH12040WAST
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PTH12040WASTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTH12040WAST fabrikatzailea N/A
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2014 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 5.5 V Tentsioa - Sarrera (min) 8V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) Series PTH12040
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 96% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 50A Oinarriaren zati kopurua PTH12040W