OPA4353UA/2K5G4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA4353UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 44MHZ RRO 14SOIC
  • Mezua
OPA4353UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA4353UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 44MHZ RRO 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26473 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Tentsioa - Input Offset 3mV
Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC Slew Rate 22 V/µs
Series MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota Rail-to-Rail
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gaineko banda zabalera produktua 44MHz
Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC Egungo hornidura 5.2mA
Uneko - Irteera / Kanala 40mA Oraina - Idatzi bisutsa 0.5pA