OPA4228UA/2K5G4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA4228UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 33MHZ 14SOIC
  • Mezua
OPA4228UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA4228UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 33MHZ 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19195 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 10µV
Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC Slew Rate 11 V/µs
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gaineko banda zabalera produktua 33MHz
Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC Egungo hornidura 3.7mA