OPA4134UA/2K5G4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA4134UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP AUDIO 8MHZ 14SOIC
  • Mezua
OPA4134UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA4134UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP AUDIO 8MHZ 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32172 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 500µV
Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Series SoundPlus™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota -
Beste izenak OPA4134UA/2K5E4
OPA4134UA/2K5E4-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Gaineko banda zabalera produktua 8MHz Deskribapen zehatza Audio Amplifier 4 Circuit 14-SOIC
Egungo hornidura 4mA Uneko - Irteera / Kanala 35mA
Oraina - Idatzi bisutsa 5pA Oinarriaren zati kopurua OPA4134
Anplifikadorearen mota Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OPA4132UA/2K5G4
OPA4132UA/2K5G4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC
Stockean: 14194 pcs
Deskarga:
RFQ
OPA4134UA/2K5
OPA4134UA/2K5
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP AUDIO 8MHZ 14SOIC
Stockean: 19409 pcs
Deskarga:
RFQ
OPA4134UA
OPA4134UA