OPA343UA/2K5G4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA343UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC
  • Mezua
OPA343UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA343UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105861 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.5 V ~ 5.5 V Tentsioa - Input Offset 2mV
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Slew Rate 6 V/µs
Series MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota Rail-to-Rail
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gaineko banda zabalera produktua 5.5MHz
Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Egungo hornidura 850µA
Uneko - Irteera / Kanala 50mA Oraina - Idatzi bisutsa 0.2pA
Oinarriaren zati kopurua OPA343 Anplifikadorearen mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OPA343UA/2K5
OPA343UA/2K5
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC