OPA3355UA/2K5G4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA3355UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP VOLT-FDBK W/SD 14-SOIC
Fitxak:
  • Mezua
OPA3355UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA3355UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP VOLT-FDBK W/SD 14-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3051 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Slew Rate 360 V/µs Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Rail-to-Rail Zirkuitu kopurua 3
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Egungo hornidura 8.3mA Uneko - Irteera / Kanala 100mA
Oinarriaren zati kopurua OPA3355 eskaerak Voltage Feedback
-3db Bandwidth 450MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OPA335AIDBVR
OPA335AIDBVR
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP CHOPPER 2MHZ SOT23-5