OPA2132UA/2K5G4
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPA2132UA/2K5G4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
OPA2132UA/2K5G4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPA2132UA/2K5G4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27677 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 500µV
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota -
Beste izenak OPA2132UA/2K5E4
OPA2132UA/2K5E4-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Gaineko banda zabalera produktua 8MHz Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
Egungo hornidura 4mA Uneko - Irteera / Kanala 40mA
Oraina - Idatzi bisutsa 5pA Oinarriaren zati kopurua OPA2132
Anplifikadorearen mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OPA2132U
OPA2132U
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Stockean: 8395 pcs
Deskarga:
RFQ
OPA2132UA/2K5
OPA2132UA/2K5
fabrikatzaileak: N/A