MUX36D04IPWR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MUX36D04IPWR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC MUX 4:1 LOCAP CMOS 16TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
MUX36D04IPWRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MUX36D04IPWR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC MUX 4:1 LOCAP CMOS 16TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32182 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakarrekoa (V +) 10 V ~ 36 V Tentsioa - Hornidura, Duala (V ±) ±5 V ~ 18 V
Aldatu ordua (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Aldatu zirkuitua -
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TSSOP Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Egoera erresistentzia (Max) 170 Ohm
Zirkuitu kopurua 2 Multiplexu / Demultiplexuen Zirkuitua 4:1
Deskribapen zehatza 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-TSSOP Uneko - Iragazketa (IS (desaktibatuta)) (Max) 400pA
crosstalk -96dB @ 1MHz Kargaren injekzioa 0.3pC
Channel-to-Channel lotzeko (ΔRon) 2.4 Ohm Channel Capacitance (CS (desaktibatuta), CD (desaktibatuta)) 2.4pF, 4.3pF