LT1009IPWR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT1009IPWR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LT1009IPWRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT1009IPWR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74598 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±0.4% Tenperatura koefizientea 35ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota Fixed
Beste izenak 296-15734-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz - Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 10mA
Produktu erlazionatuak
LT1009IPW
LT1009IPW
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP