LT1009CPWR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT1009CPWR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LT1009CPWRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT1009CPWR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175951 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±0.4% Tenperatura koefizientea 25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota Fixed
Beste izenak 296-13081-2
LT1009CPWRE4
LT1009CPWRE4-ND
LT1009CPWRG4
LT1009CPWRG4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz - Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 10mA
Produktu erlazionatuak
LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Stockean: 162298 pcs
Deskarga:
RFQ
LT1009IDRG4
LT1009IDRG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Stockean: 151674 pcs
Deskarga:
RFQ
LT1009CPW
LT1009CPW
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP