LT1009CLPR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT1009CLPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LT1009CLPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT1009CLPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134779 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±0.2% Tenperatura koefizientea 25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Irteerako mota Fixed
Beste izenak 296-14612-2 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz - Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 10mA
Uneko - katodoa 400µA Oinarriaren zati kopurua LT1009
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3