LPV321M5X
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPV321M5X
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LPV321M5Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPV321M5X fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6559 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.7 V ~ 5 V Tentsioa - Input Offset 1.5mV
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Slew Rate 0.1 V/µs
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteerako mota Rail-to-Rail
Beste izenak LPV321M5XTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Gaineko banda zabalera produktua 152kHz Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Egungo hornidura 9µA Uneko - Irteera / Kanala 60mA
Oraina - Idatzi bisutsa 2nA Oinarriaren zati kopurua LPV321
Anplifikadorearen mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LPV321IDBVRG4
LPV321IDBVRG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 237KHZ RRO SOT23-5
Stockean: 3844 pcs
Deskarga:
RFQ
LPV321M5
LPV321M5
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5