LP3982ILD-1.8/NOPB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP3982ILD-1.8/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
LP3982ILD-1.8/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP3982ILD-1.8/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 305259 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.22V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-WSON (3x2.5) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP3982ILD-1.8/NOPBTR
LP3982ILD18NOPB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 8-WSON (3x2.5) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 270µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable