LP3981ILDX-3.03/NOPB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP3981ILDX-3.03/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.03V 300MA 6WSON
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
9000 pcs
  • Mezua
LP3981ILDX-3.03/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP3981ILDX-3.03/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3.03V 300MA 6WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 343515 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.03V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WSON (3x4) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-44825-2
LP3981ILDX-3.03
LP3981ILDX-3.03-ND
LP3981ILDX-3.03/NOPB-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.03V 300mA 6-WSON (3x4) Uneko - Hornikuntza (Max) 210µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 300mA