LP3874ES-2.5
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP3874ES-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
225 pcs
  • Mezua
LP3874ES-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP3874ES-2.5 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33927 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 7V
Hornitzaileen gailuen paketea DDPAK/TO-263-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DDPAK/TO-263-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 15mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 9mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak Enable