LP2992IM5X-1.8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2992IM5X-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LP2992IM5X-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2992IM5X-1.8 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5100 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.85V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2992IM5X-1.8CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 4mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 250mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua LP2992
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2992IM5-5.0/NOPB
LP2992IM5-5.0/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Stockean: 162289 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2992IM5X-2.5/NOPB
LP2992IM5X-2.5/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Stockean: 196339 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2992IM5X-1.8/NOPB
LP2992IM5X-1.8/NOPB
deskribapena: IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5