LP2992IM5-2.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2992IM5-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
LP2992IM5-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2992IM5-2.5 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 66183 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.85V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2992IM5-2.5DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 4mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 250mA