LP2992ILDX-1.5/NOPB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2992ILDX-1.5/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 250MA 6WSON
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
9000 pcs
  • Mezua
LP2992ILDX-1.5/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2992ILDX-1.5/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 250MA 6WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191726 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.85V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WSON (2.92x3.29) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-38176-2
LP2992ILDX-1.5/NOPB-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA 6-WSON (2.92x3.29) Uneko - Hornikuntza (Max) 4mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 250mA