LP2989AILDX-1.8/NOPB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2989AILDX-1.8/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON
Fitxak:
  • Mezua
LP2989AILDX-1.8/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2989AILDX-1.8/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3037 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.65V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-WSON (4x4) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2989AILDX-1.8
LP2989AILDX-1.8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-WSON (4x4) Uneko - Hornikuntza (Max) 9mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 175µA Uneko - Irteera 500mA