LP2985AIBL-285
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2985AIBL-285
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LP2985AIBL-285ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2985AIBL-285 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5929 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.58V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-DSBGA Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-UFBGA, DSBGA PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2985AIBL-285TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 5-DSBGA Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 150mA