LP2985-33DBVT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2985-33DBVT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Mezua
LP2985-33DBVTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2985-33DBVT fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158293 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.58V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-26125-2
LP2985-33DBVT-ND
LP298533DBVT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 150mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua LP2985-33
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2985-33DBVR
LP2985-33DBVR
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Stockean: 443737 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2985-33DBVTG4
LP2985-33DBVTG4
fabrikatzaileak: N/A
Stockean: 130930 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2985-30DBVRG4
LP2985-30DBVRG4
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
LP2985-33DBVRE4
LP2985-33DBVRE4
LP2985-33DBVTE4
LP2985-33DBVTE4