LMZ23603TZE/NOPB
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMZ23603TZE/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
LMZ23603TZE/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMZ23603TZE/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10115 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 6 V Tentsioa - Sarrera (min) 6V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Series SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-PMOD-7, Power Module
Beste izenak 296-40332-2
LMZ23603TZE/NOPB-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak UVLO Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 3A 6V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 3A